בניית בית או הקמה של עסק, הם אירועים משמעותיים בחיים, הדורשים השקעה כספית לא מבוטלת, משאבי זמן ואנרגיה רבים; על- כן חשוב למצוא ולאתר את איש המקצוע הנכון והמהימן שיתכנן ויבנה עבורכם את העסק שלכם, או את בית חלומותיכם.

אדריכלות פנים

פרנקו תמם- אדריכל פנים WE MAKE IT HAPPEN

כאדריכל פנים, המשאיר חותם בעיצוביו חשוב לי מאוד להכיר את צרכיו של הלקוח מולו אני עובד, ולהבין את הלך רוחו ולנסות עד כמה שאפשר להוציא מן הכוח אל הפועל את הפרויקט ליישומו באופן מקצועי ונכון.
אבני היסוד המנחים את התכנון האדריכלי של פרנקו תמם, הם מקצועיות בלתי מתפשרת, סבלנות, הבנה והקשבה לצרכי הלקוח. בתוך כך, אנו חותרים לשלמות ולדיוק יסודי ומעמיק המתבטאים בכל פרט ופרט.
פרנקו תמם, בעל ניסיון רב שנים, בתכנון אדריכלי של מבנים רבים במגוון רחב של תחומים: החל מבתים פרטיים, דירות, וילות יוקרה ועד לתכנון בתי עסק שונים, משרדים, חנויות מסחריות, מסעדות, מרחבים ציבוריים ועוד.

תפקידו המרכזי של אדריכל הפנים, הוא להיות אמון על מבנה השלד של הבית, מכאן נובעת עיקר התמחותו בתכנון המבנה החיצוני. כל תכנון אדריכלי מתחיל מהבסיס, מהתשתיות והיסודות. תכנון אדריכלי מהימן ומקצועי, הוא תכנון המתבצע מתוך מחשבה עתידית וראייה נרחבת, לא רק של ההווה הקיים אלא גם שילובו של ההווה עם העתיד לבוא.

מה שנכון להיום בדרך כלל לא נכון לעתיד! תכנון אדריכלי מתייחס למבנה עצמו ולא לחליפה מחוייטת או תכשיט. כלומר, הצרכים שלנו משתנים עם הזמן ובהתאם לגילנו; כך שיש להשקיע מחשבה עמוקה לעתיד, לצרכים ולחיים המשותפים של כלל בני המשפחה בבית.

תכנון אדריכלי גם לעסקים

פרקטיקה היא מילת המפתח במיוחד כאשר מדובר בתכנון בית, אך גם בהקמה של עסק (כל עסק לתחומו) תכנון פרקטי ונכון, הנו תנאי הכרחי לצורך תפעול יעיל ושוטף של העסק.
לא מעט עסקים, כתוצאה מחוסר מחשבה מקדימה תכנונית, נתקלים בבעיות שונות הגורמות לעיכובים מיותרים בתפעול, שיכולות היו להיחסך באם הייתה התייחסות במחשבה התכנונית.
תחת ידו של פרנקו תמם ולאורך השנים, בצענו תכנון אדריכלי לעסקים רבים, קטנים, בינוניים וגדולים במשק הישראלי.

תהליך העבודה

תהליך העבודה מתחיל בפגישה ראשונית עם הלקוח, במסגרתה נקשיב ונלמד את צרכיו.
בהמשך, לאחר חתימת חוזה, נגיע לשלב התכנון ומתן סקיצות ראשוניות ובהתאם למאפייני הפרויקט: הכנת תוכנית עבודה, בחירת בעלי מקצוע, בחירת חומרים וכמובן הדמיה מוחשית לגמר הפרויקט.
אנו מלווים אישית ומקצועית את הפרויקט האדריכלי, לכל אורכו משלב התכנון ועד סיום עבודות הבנייה.
אנו מתחייבים לתכנון אדריכלי מקצועי, עמידה בלוחות זמנים וזמינות מלאה ללקוחותינו.

Call Now Button צרו קשר
צרו קשר