למה לכם לשלם על טעויות? מגיע לכם שירות של מקצוענים

“פרנקו תמם- רישוי | אדריכלות | יזמות”, הינה חברה פרטית העוסקת בליווי ומתן פתרונות בהליכי רישוי עסקים, היתרי בנייה, אדריכלות פנים, תכנון חללים ויזמות.

החברה הוקמה ע”י פרנקו תמם, אשר גדל והתחנך בעיר רומא, ינק וספג את תרבות היופי, הארכיטקטורה והאסתטיקה המאפיינים את ארץ המגף. עם השנים, כשנוף ילדותו עיצב את בחירתו המקצועית, סיים פרנקו תמם לימודי אדריכלות פנים בהצטיינות, והחל לעסוק בתחום ולהטביע את חותמו האישי במגוון רחב של פרויקטים.

לצד מקצועיות בלתי מתפשרת, זריזה ויעילה בפרויקטים השונים, אנו מנהיגים ומתחייבים למדיניות שירות ללקוחותינו, הכוללת ליווי אישי ויעוץ מקצועי צמוד, זמינות, סבלנות והקשבה.

IMG_4813-Edit copy1-2

רישוי עסקים

פרנקו תמם, בעל ותק של למעלה מ- 20 שנות ניסיון ברישוי עסקים, ואחד מהבכירים והמובילים בתחום בישראל, יוביל אתכם באופן בלתי מתפשר במבוך להוצאת רישוי העסק.
מעבר לבקיאות המעמיקה עם תקנות חוק רישוי עסקים, פרנקו תמם ייצר קשרי עבודה ומערכת יחסים אדוקה והיכרות אישית אל מול דרישות בעלי התפקידים ברשויות המקומיות השונות ברחבי הארץ. לחברה ניסיון עשיר במיוחד בהוצאת תיקי רישוי שונים ומגוונים בערים מרכזיות במרכז, המאופיינות בפעילותם של עסקים רבים, ביניהן: ת”א, גבעתיים, ר”ג, בני-ברק, הרצליה, רמת- השרון, רעננה, בת-ים, חולון, פ”ת ועוד..
פרנקו תמם, יודע להצביע מראש על נקודות ודגשים החשובים לכל רשות מקומית בהתייחס לרישוי העסק, כיצד לזרז את ההליך וכיצד להימנע מעיכובים ותקלות העלולים לעכב את מתן רישיון העסק.
לצד זה, משרדינו מספק שירות איתור ואפיון נכסים. לבחירת העסק ומיקומו, קיימת חשיבות אקוטית שיש להביאה בחשבון מראש; זאת וייתכן שההוצאות וההשקעה שידרשו מהלקוח לפתיחתו של העסק ולהביא לאישורו, עלולות להיות כרוכות בהוצאות רבות.

היתרי בנייה

תחום פעילות נוסף, בה מתמחה משרדינו הוא תחום היתרי בנייה. כל אדם, יזם ו/או בעל עסק המעוניינים לבנות בית, לבנות/ להרוס בניין וכו’ נדרשים לרוב, לאישורה של הרשות המקומית, המכונה היתר בנייה. בתוך כך, תהליך קבלת ההיתר, עלול להיות פרוצדורה ארוכה, מתישה ומייגעת הדורשת היכרות ובקיאות עם חוק תכנון ובנייה, וניסיון בהתנהלות אל מול הבירוקרטיה המסואבת של המערכת. זאת ועוד, רצוי ומומלץ להסתייע ולהיוועץ באדריכל, בטרם ביצועם של שינויים במבנה הנכס או בסביבתו החיצונית, וזאת בכדי להימנע מהוצאות מיותרות, מעגמת נפש ואי נעימויות וכמובן, על- מנת לקבל את היתר הבנייה בזמן הנדרש.

אדריכלות פנים ותכנון חללים

מעבר להתמחות בהליך רישוי העסקים, משרדינו מתמחה ועוסק, בין היתר, בתחום אדריכלות פנים ותכנון חללים.
פרנקו תמם, בעל ניסיון רב שנים, בתכנון אדריכלי של מבנים רבים במגוון רחב של תחומים: החל מבתים פרטיים, דירות, וילות יוקרה ועד לתכנון בתי עסק שונים, משרדים, חנויות מסחריות, מסעדות, מרחבים ציבוריים ועוד.
כאדריכל פנים, המשאיר חותם בעיצוביו חשוב לי מאוד להכיר את צרכיו של הלקוח מולו אני עובד, ולהבין את הלך רוחו ולנסות עד כמה שאפשר להוציא מן הכוח אל הפועל את הפרויקט ליישומו באופן מקצועי ונכון.

השילוב המקצועי בין אדריכלות פנים ותכנון חללים, הנו אחד מיתרונותיו הייחודיים של פרנקו תמם.  היכולת להגיע לתוצאה סופית מקסימלית ואיכותית של פרויקט, בהתבסס על נתוני היסוד היא אחד מכישרונותיו הבולטים. יחד עם אנשי מקצוע מנוסים, העובדים עמנו יד ביד במשך שנים רבות; ומתוך קו מנחה וברור שצרכי הלקוחות בפרויקטים השונים והמגוונים יקבלו את מירב הייעוץ המקצועי וההכוונה הנכונה, על- מנת להגיע לרמת ביצוע והגימור הטובים ביותר ובלתי מתפשרים.

פרנקו תמם - פתרונות יזמות וחיבורים עסקיים

תחת ידיו של פרנקו תמם, משרדינו עוסק במגוון פרויקטים בעולם היזמות העסקית ככלל, ובתחום יזמות נדל”ן בפרט. בעולם היזמות העסקית, אנו מובילים עסקאות בתחום האנרגיה והתשתיות, התפלת וטיהור מים, סטארט אפים ומיזמים שונים.
זאת ועוד, הניסיון העשיר שרכשנו לאורך השנים בענף הנדל”ן, מתבטא בזיהוי ואיתור של הזדמנויות נדל”ן מניבות; לצד ידע מקצועי רב, קשרים ענפים ואישיים עם חברות בנייה מובילות, קבלני בנייה, משקיעים ויזמים בתחום; וכמובן בקיאות רבה והיכרות עם כלל התקנות והוראות החוק השונות והרשויות המקומיות השונות.
בתוך כך, משרדינו עוסק בתחומי פעילות רבים בעולם הנדל”ן, כגון- איתור קרקעות המיועדות לבנייה, איתור נכסים להשקעה- דירות ובתים, איתור נכסים בעלי פוטנציאל השבחה, השבחת נכסים, פרויקטים של פינוי- בינוי, איתור מגרשים לפני הפשרה מהמדינה, השקעות נדל”ן מניב מעבר לים, תמ”א 38, חיבור בין בעלי נכסי נדל”ן מניבים המעוניינים למכור את נכסיהם למשקיעים פוטנציאליים ועוד.

Call Now Button צרו קשר
צרו קשר