קבלתם החלטה להקים עסק? אתם בונים בית חלומות? משפצים את הדירה?
מהם הדגשים שיש להביא בחשבון ביחס לחלל?
כיצד יוצרים יחס נכון בין החללים השונים, כיצד מתאימים את התכנון האדריכלי לצרכי המשתמש?

תכנון חללים

פרנקו תמם- תכנון חללים WE MAKE IT WORK

שירות תכנון חללים של פרנקו תמם, מתבצע תוך רגישות והקשבה רבה לצרכי הלקוח, תוך שאיפה מתמדת למובילות ולחדשנות עיצובית. משרדינו, הינו בעל ניסיון רב שנים, בתכנון חללים של מבנים רבים במגוון רחב של תחומים: בתים פרטיים, דירות, וילות יוקרה ועד לתכנון חללים של בתי עסק, משרדים, חנויות מסחריות, מסעדות, מרחבים ציבוריים ועוד.
תכנון החלל, הוא השלב היצירתי והמאתגר של האדריכל!
כיצד בהתייחס לחלל הנתון, מייצרים חלוקה הגיונית, נכונה, פונקציונלית, אסתטית ויפה בשטח הקיים? בשלב הזה, תפקידו של האדריכל היא להבין ולנתח את צרכי ה”משתמש”, קרי הלקוח, ולהבין אותם באופן מעמיק ביותר, על מנת שניתן יהיה לייצר עבורו סביבת מגורים/עבודה נעימה נכונה והגיונית.

הרמוניקה היא מילת המפתח!

סביבת מגורים/עבודה מושלמת, היא סביבה שאינה מתבססת רק על יופי חיצוני ורושם של תפאורה יפה, אלא סביבה שתוכננה מתוך מחשבה כוללת השומרת על רצף תנועה הגיוני של הנעים והמשתמשים במרחב, זרימה בין חלל לחלל וחיבור נכון ומשתלב ביניהם.

תכנון חלל נכון, הוא תכנון הלוקח בחשבון את העקרונות הבאים:

התאמת תכנון החלל לצרכי המשתמש

יצירת יחס נכון והרמוני בין החללים השונים במבנה

יצירת מערכת יחסים בין הבית לסביבה החיצונית

ניצול החלל והמרחב באופן מקסימאלי

יצירת קונספט וחותם עיצובי

השילוב המקצועי בין אדריכלות פנים ותכנון חללים, הנו אחד מהתמחויותיו של פרנקו תמם.
היכולת להגיע לתוצאה סופית מקסימלית ואיכותית של פרויקט, בהתבסס על נתוני היסוד היא אחד מכישרונותיו הבולטים. יחד עם אנשי מקצוע מנוסים, העובדים עמנו יד ביד במשך שנים רבות; ומתוך קו מנחה וברור שצרכי הלקוחות בפרויקטים השונים והמגוונים יקבלו את מירב הייעוץ המקצועי וההכוונה הנכונה, על- מנת להגיע לרמת ביצוע והגימור הטובים ביותר ובלתי מתפשרים.

Call Now Button צרו קשר
צרו קשר